Schudnij i popraw swoją jakość życia!

Bóle stawów, kłopoty z kondycją i inne dolegliwości wielu z nas towarzyszą od lat. Pomimo uciążliwości z nich wynikających przyzwyczajamy się do nich i godzimy z myślą, że tak po prostu być musi. W rzeczywistości wiele kłopotów, które dręczą nas na co dzień, może zniknąć, jeśli tylko zdecydujemy się pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

„Ten typ tak ma”, „to rodzinne” – ileż razy słyszeliśmy takie określenia odnoszące się do czyjegoś zdrowia. Przy pomocy tych słów próbuje się wytłumaczyć, że musimy pogodzić się z przeróżnymi dolegliwości i zapewne będziemy skazani na nie do końca życia. Takie postawienie sprawy jest ze wszech miar szkodliwe.

Przyzwyczaja nas do sytuacji dyskomfortowych, uczy, że należy je akceptować, a nie zmieniać. Okazuje się, że za liczne kłopoty z samopoczuciem i zdrowiem często odpowiedzialność ponosi otyłość a wraz z redukcją nadmiaru tkanki tłuszczowej i ustabilizowaniem właściwych nawyków żywieniowych znika wiele dolegliwości. Ustają bóle stawów, poprawia się kondycja, koncentracja i samopoczucie a nawet normuje się poziom cukru i ciśnienie krwi w organizmie. To nie opinie i wrażenia, to fakty potwierdzone licznymi badaniami.

Organizm pozbywa się otyłości i powraca do normalnego funkcjonowania. Stawy nie muszą już nosić ciężarów, przekraczających ich możliwości, układ pokarmowy otrzymuje posiłki, do jakich trawienia jest przygotowany, powraca właściwe tempo przemiany materii. Korzystne zmiany, zachodzące dzięki mądremu odchudzaniu, można wymieniać bez końca.

Jest jeszcze jeden bardzo ważmy aspekt przemiany.  Atrakcyjny wygląd, za którym idzie przemiana wewnętrzna. Osoby, które zrzuciły zbędnie kilogramy zaczynają sobie lepiej radzić w życiu. Zyskują wiarę we własne siły i przekonują się, że mogą osiągnąć bardzo wiele, o ile zaczną realizować marzenia w przemyślany sposób. Wystarczy tylko zacząć się zmieniać i zrobić ten pierwszy krok.