„Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji”
  • -
  • new
„Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji”

34,90 PLN

Ilość:

Konrad Gaca „Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji”. Pierwsza w Polsce książka, która żyje!

„Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji” to niezwykła publikacja, która powstała po to, by pomóc Ci uwierzyć we własne możliwości i zawalczyć o siebie. Znajdziesz w niej mnóstwo cennych wskazówek i przykładów na to, jak wiele można osiągnąć dzięki prawdziwej motywacji. To także pierwsza w Polsce książka, która żyje – bo zawsze będzie Ci dostarczać dodatkowych, nowych treści. Wystarczy, że skorzystasz ze swojego smartfona!

- To moja najbardziej osobista książka – mówił Konrad Gaca. – Zdradzam w niej wiele szczegółów z własnego życia – wydarzeń, które doprowadziły mnie do punktu, w jakim znajduję się teraz. To mój list do każdego z Was: o tym, że marzenia nigdy nie są przypadkowe. Krok po kroku pokazuję w tej książce, jak je spełnić i poczuć się szczęśliwym człowiekiem.

Konrad Gaca przytoczył w niej także niezwykłe historie swoich pacjentów. Udowadniał, jak wiele można osiągnąć, gdy poznamy samych siebie i uświadomimy sobie swoje potrzeby, pragnienia oraz cele. Rozdział po rozdziale wyjaśniał, jak to osiągnąć.

Dla czytelników swojej ostatniej książki Konrad Gaca przygotował wyjątkowy dodatek – umieścił w niej kody QR, które po zeskanowaniu telefonem przenoszą do kolejnych materiałów, dostępnych na specjalnej stronie internetowej.